معرفی یخچال‌فریزر کمبی گلوری پلاس

1403/04/12

معرفی یخچال‌فریزر کمبی گلوری پلاس
یخچال فریزر گلوری پلاس کمبی کلور سری 70 دارای آب سرد کن و یخساز اتوماتیک است.
کلور از جمله برندهای شناخته شده در بازار لوازم خانگی است که در تولید محصولاتی همچون یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی دست دارد.

تنوع در یخچال فریزرهای کلور زیاد است، برای همین در این مطلب به منظور شناخت بهتر مشتریان از تولیدات این شرکت، به شما 3 دلیل برای خرید یخچال و فریزر گلوری پلاس کمبی کلور سری 70 را خواهیم گفت.

بهینه‌سازی مصرف با درجه انرژی +A

برچسب رده انرژی وسایل برقی از A کمترین مصرف انرژی که با رنگ سبز نشان داده می شود تا G که نشان دهنده بیشترین مصرف انرژی است و با رنگ قرمز نشان داده می شود، در تمامی محصولات برقی مانند یخچال فریزر قرار دارد.

از آنجایی که رده انرژی A و B دارای کمترین مصرف انرژی هستند، باید حتما در خرید لوازم برقی دقت داشته باشید که لوازم برقی با برچسب انرژی A یا B بخرید تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود. یخچال و فریزر گلوری پلاس کمبی کلور سری 70 دارای مصرف انرژی +A است که بهترین گزینه برای خرید یخچال فریزر و صرفه جویی در مصرف برق و انرژی است.

کمپرسور کم‌مصرف هوشمند اینورتر

کمپرسور اینورتر نوعی کنترل‌کننده دور موتور و راه‌انداز موتور است که در سیستم های تهویه و یخچال های هوشمند وجود دارد. کمپرسور اینورتر برای رسیدن به دمای مطلوب سرعت متغیری دارد و بسته به دما و رطوبت یخچال، سرعت آن کم و زیاد می شود و وقتی به دمای دلخواه برسد خاموش نمی شود و سرعت خود را بسیار کم می کند، برای همین وجود کمپرسور اینورتر باعث کاهش 40 درصدی مصرف انرژی می شود.

طراحی جدید آب سرد کن و یخساز اتوماتیک

یخچال فریزر گلوری پلاس کمبی کلور سری 70 دارای آب سرد کن و یخساز اتوماتیک است. آب سرد کن اتوماتیک این محصول متصل به آب شهری بوده که شما را از پر کردن مداوم مخزن آبسردکن راحت کرده و با عبور آب شهری از فیلتر تصفیه آب، تجربه نوشیدن آب کاملا سالم و بدون آلودگی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین با وجود یخساز اتوماتیک دیگر لازم نیست تا شما در ظرف های مختلف آب پر کنید و در فریزر قرار دهید، این یخساز اتوماتیک با قابلیت اتصال به آب شهری باعث میشود همیشه به یخ بهداشتی در این محصول دسترسی داشته باشید.

ال کا ایران