گشایش نمایشگاه کالای خانگی در همدان

1403/03/28

گشایش نمایشگاه کالای خانگی در همدان
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی همدان گفت: بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کالای خانگی و بازرگانی همراه با نمایشگاه فرش ماشینی، سرای جهیزیه و تصفیه آب در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی همدان گشایش یافت.
مصطفی مرادی روز دوشنبه در حاشیه آیین گشایش این نمایشگاه افزود: این نمایشگاه از امروز به مدت ۶ روز در فضایی به مساحت سه هزار متر مربع به نمایش گذاشته شد.

وی اظهار کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، در کنار برپایی این نمایشگاه، برگزاری برنامه‌های جانبی در نظر گرفته شده است.

مردای با اشاره به حضور غرفه‌هایی از استان‌های مختلف کشور در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه همه تجهیزات خانگی و صفرتا صد لوازم جهیزیه عرضه می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت اقساط کالاهای خانگی را خریداری کنند.

وی با اشاره به عرضه انواع لوازم خانگی تصریح کرد: نمایندگان مرکزی کالاهای تولید داخل و خارج از کشور حضوری پر رنگ در این نمایشگاه دارند و کالاهای برقی و غیر برقی را با تخفیف ویژه به مردم همدان عرضه می‌کنند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان گفت: علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۲۸ خرداد تا ۲ تیر هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۲ با حضور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان واقع میدان فرودگاه، انتهای بلوار دباغیان از عرفه‌های برپا شده در این نمایشگاه بازدید کنند.
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما