فروش۲۰ میلیارد تومان لوازم خانگی

1403/02/31

فروش۲۰ میلیارد تومان لوازم خانگی
مدیر سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: در یک ماه اردیبهشت ماه امسال این سازمان اقدام به برگزاری ۱۸۴ مرحله حراج خرده فروشی کرده است که در آن ۲۰ میلیارد تومان ارزش فروش کالاهاست.
حسن خالقی اظهار داشت: در یک ماه گذشته ۲۰ استان کشور اقدام به برگزاری ۱۸۴ مرحله حراج خرده فروشی لوازم خانگی از جمله لوازم برقی، سرمایشی و گرمایشی، لوازم آشپزخانه، کالای دیجیتال، وسایل تنظیف و سایر موارد کرده اند.

وی افزود: تعداد کالاهای به فروش رسیده در این یک ماه حدود ۲ هزار و ۸۰۰ قلم کالاست و برای این تعداد کالاها حدود ۱۴هزار نفر ارائه پیشنهاد داشته اند.

مدیر سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه علاقمندان می توانند اقدام به خرید کالاها کنند گفت: مبلغ پایه کالاها به میزان هفت میلیارد تومان بوده که مبلغ فروش سازمان در این حراج ها حدود ۲۰ میلیارد تومان ثبت شد.

خالقی عنوان کرد: در این حراج ها رشد ۱۸۶ درصدی قیمت فروش کالاها نسبت به قیمت پایه شاهد بودیم.

مدیر سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی خاطر نشان کرد: سامانه ستاد الکترونیک دولت، پنجره هوشمند و سازمان اموال تملیکی برای عرضه کالاها فعال است.

برچسب ها:

حراج لوازم خانگی 
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما