وعده انجمن لوازم خانگی با مردم

1402/12/02

در آستانه سال نو
وعده انجمن لوازم خانگی با مردم
دبیر انجمن ملی لوازم خانگی ایران از طرح «کالا نو» با همراهی بانک تجارت خبر داد و گفت: این طرح هم شامل تولیدکننده و هم مصرف کننده است و کارمزد بسیار پایینی دارد.
عباس هاشمی، دبیر انجمن ملی لوازم خانگی ایران درباره خرید نقدی مواد اولیه گفت: اکنون بازار دچار رکود تورمی است و همین امر باعث شده تا روی بیلبوردهای شهر تبلیغات فروش اقساطی تا ۶۶ ماه به چشم بخورد.

او افزود خرید مواد اولیه باید با ساز و کار بورس یعنی به صورت نقدی انجام شود؛ اما به دلیل رکود تورمی فروش به صورت اقساطی انجام می شود و این موضوع باعث می شود، واحدهای تولیدی نتوانند مواد اولیه و قطعات مورد نیاز خود را به میزان قبل خریداری کنند و در سراشیبی قرار می گیرند.

همچنین هاشمی از طرح «کالا نو» با همراهی بانک تجارت خبر داد و اظهار کرد: این طرح هم شامل تولیدکننده و هم مصرف کننده است و چون در این طرح خلق پول صورت نمی‌گیرد، کارمزد بسیار پایینی دارد.

او تشریح کرد: در این طرح خریداران می‌توانند در سه سطح ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ میلیون تومانی بسته به اعتبار سنجی صورت گرفته کارت اعتباری دریافت نمایند و از فروشگاه‌های تولیدکنندگان و فروشندگان عضو اتحادیه لوازم خانگی از هر برندی که مورد نظر انها است خرید کنند.

دبیر انجمن لوازم خانگی ایران به کارمز ۱۴.۵ درصد برای مصرف کننده در این طرح اشاره کرد و گفت: بازپرداخت این مبالغ طی ۲ سال صورت می‌گیرد و تضامین آن توسط بانک مشخص می‌شود؛ همچنین اعتبارسنجی در سطح شبکه بانکی صورت می‌گیرد.

او معتقد است، مزیت این طرح بر سراها این است که همه بخش‌ها در ان مشارکت دارند، هیچ کس تحت فشار بخش دیگر نیست و در فضای رقابتی همه بتومی توانند از این زنجیره بهره‌مند شوند.

هاشمی تاکید کرد: این طرح هم اکنون در حال اجراست و متقاضیان با ورود به سایت بانک تجارت می‌توانند مراحل آن را به سرعت طی کنند.
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما