قیمت بخاری در مشهد چقدر است؟

1402/07/23

قیمت بخاری در مشهد چقدر است؟
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی مشهد گفت: در حال حاضر بخاری ۱۰ تا ۲۰درصد زیر قیمت کارخانه به فروش می‌رسد و فروش آن نیز بیش از ۵۰درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.
سید رسول ابن‌الرضا در خصوص وضعیت بازار خرید و فروش بخاری در مشهد اظهار کرد: در حال حاضر رکود شدیدی بر بازار لوازم خانگی حاکم بوده و قیمت‌ها پایین است زیرا خریداری در بازار وجود ندارد.

وی بیان کرد: قیمت بخاری نسبت به سال گذشته تغییراتی داشته، اما این تغییرات چشمگیر نبوده و این موضوع نیز به دلیل رکود بازار است. در حال حاضر بخاری ۱۰ تا ۲۰درصد زیر قیمت کارخانه در مشهد به فروش می‌رسد. فروش نیز بیش از ۵۰درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

ابن‌الرضا با بیان اینکه بخاری‌های موجود در بازار مربوط به تولیدکنندگان قدیمی ایرانی و با استاندارد بالاست، عنوان کرد: هنوز مردم برای خرید بخاری به بازار نیامده‌اند. همیشه سرما موجب حضور مردم در بازار می‌شود و این عدم حضور مردم موجب شده رکود بازار بخاری ۲برابر شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی مشهد گفت: اگر مردم قصد خرید بخاری و سایر لوازم خانگی را دارند، اکنون بهترین زمان است زیرا اگر قیمت ارز افزایش پیدا کند، وضعیت بازار به روال عادی بازمی‌گردد.

وی ادامه داد: ممکن است خرید امروز با فردا متفاوت باشد. با توجه به رکود فعلی، خرید در این زمان به نفع مردم است. نمی‌توان بازار را پیش‌‎بینی کرد، اما قطعا بازار در این وضعیت نیز باقی نمی‌ماند.

شهرآرانیوز