<b>طرح کوپن تخفیف پاکشوما</b>

1397/10/23

طرح کوپن تخفیف پاکشوما
فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی «پاکشوما سنتر» به منظور حمایت از مصرف کنندگان محصولات داخلی، اقدام به ارائه کوپن تخفیف به مشتریان کرده است.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، در این طرح که از روز 17 دی ماه آغاز می‌شود و تا 30 دی 1397 ادامه خواهند یافت، مشتریان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت رسمی فروش محصولات پاکشوما (پاکشوما سنتر) برای دریافت برگه تخفیف خود اقدام کنند.

شرکت پاکشوما با 42 سال فعالیت در زمینه تولید ماشین لباسشویی، علاوه بر برند «پاکشوما» محصولات چندین شرکت معتبر بین‌المللی از جمله «کَندی» و «زیرووات» ایتالیا، آکس، دکستر و... تولید می‌کند.

در طرح کوپن تخفیف پاکشوما سنتر مشتریان می‌توانند ضمن مراجعه به فروشگاه اینترنتی پاکشوما به آدرس سایت پاکشوما سنتر مراجعه کنند و کلیک روی عبارت «دریافت کوپن تخفیف» با ثبت شماره تلفن همراه و شماره ملی خود، کوپن تخفیف خود را دریافت کنند.

این کوپن در 4 فروشگاه مرکزی محصولات گروه پاکشوما معتبر است و شامل تمامی برندهای تولیدی شرکت (پاکشوما، کندی، زیرووات، دکستر، آکس، کُرال، جنرال و کروپ) خواهد بود.

همچنین مشتریان می‌توانند با سفارش محصول یا محصولات مورد نظر از وب ‌سایت فروشگاهی پاکشوما علاوه بر، تخفیف لحاظ شده کوپن؛ از امکان حمل و نصب رایگان محصولات در منزل نیز بهره‌مند شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن پاکشوما سنتر (88537538- 021 و شماره 88507814 -021داخلی 173 و 172) تماس گرفته و یا به سایت فروشگاهی این شرکت به آدرس www.pakshomacenter.com مراجعه کنند.

فارس